Moc,

by odmienić wszystko

Szkolenia praktycznej inteligencji emocjonalnej w sprzedaży, przywództwie, relacjach i samorealizacji.

IMG_9605 2 kopia

KALENDARZ SZKOLEŃ

28 CZERWCA 2024

Wyjdź z Matrixa
i stań się jego architektem

EQ LVL I
SAMOŚWIADOMOŚĆ

26 LIPCA 2024

Come back
home

EQ LVL II
SAMOKONTROLA

30 SIERPNIA 2024

Uwolnij działanie
i przestań odwlekać

EQ LVL III
MOTYWACJA

27 WRZEŚNIA 2024

Empatia, czyli jak
mówić do emocji

EQ LVL IV
EMPATIA

WYBIERZ TEMAT

Wyjdź z Matrixa i stań się jego architektem.
EQ LVL I - SAMOŚWIADOMOŚĆ.

Naucz się obsługiwać SWÓJ umysł. Nie ma lepszej inwestycji. Jeżeli będziesz rozumiał, jak działają myśli i emocje, jeżeli staniesz się bardziej świadomy to zdobędziesz wpływ na to, aby życie stało się szczęśliwsze, relacje głębsze, prawdziwsze, aby łatwiej było Ci zdobywać pieniądze, przekonywać dzieci, męża, żonę czy Twoich klientów.

Come back home.
EQ LVL II - SAMOKONTROLA.

Uwolnij emocje, poczuj się lekko. Pozbądź się negatywnych ciężarów emocjonalnych, które nosisz tak długo, dokonaj zmiany osobistej i wróć do domu, którym jest spokójradośćcisza. Szkolenie z samokontroli obejmujące naukę zarządzania emocjami, technik radzenia sobie z napięciami oraz uzdrowienia wewnętrznego. 

Uwolnij działanie i przestań odwlekać.
EQ LVL III - MOTYWACJA.

To nie jest szkolenie motywacyjne! To szkolenie z inteligencji emocjonalnej, która odpowiada za to, abyś widział i zrozumiał co się w Tobie przelewa i potrafił w odpowiedni sposób z tym postępować. Naucz się precyzyjnie identyfikować mechanizmy blokujące Twoje działanie, następnie odpowiednio na nie zareaguj i uwolnij w końcu swoje działanie. 

Empatia, czyli jak mówić do emocji.
EQ LVL IV - EMPATIA.

Naucz się rozpoznawać emocje, skutecznie się od nich oddzielać i taktycznie wpływać na innych, by reagowali tak, jak tego sobie życzysz. Mózg nie myśli! I jeśli wiesz jak działa staje się prosty w obsłudze. Zawsze pójdzie tam, gdzie spełnią się jego potrzeby. Większość z nas myli te potrzeby z logicznymi argumentami, z racją, którą jak pewnie zauważyłeś nie raz już miałeś, a mimo to nie przekonałeś drugiej osoby.

8EQ - Osiem kroków inteligentnej emocjonalnie sprzedaży.
8EQ LVL PRO.

Naucz się sprzedaży inteligentnej emocjonalnie – kompetencji, która w 80% odpowiada za osiągnięcie sukcesu w przekonywaniu, negocjacjach i sprzedaży. Poznaj rewolucyjny, kontrintuicyjny system ośmiu kroków, który odrzuca tradycyjne metody sprzedaży opartej na argumentowaniu, racji czy myśleniu typu: „jak nie drzwiami to oknem” skupiający się na zarządzaniu emocjami, którymi otworzysz drzwi łatwo i przyjemnie.

Perfect seller.
Inteligencja emocjonalna w praktyce.

Naucz się łatwych, prostych w zastosowaniu technik i zasad psychologicznych, które bez żadnej dla Ciebie presji pomogą Ci uspakajać emocje ludzi, pomogą wzbudzać sympatię, zaciekawiać, odróżniać się, budować autorytet, nazywać niezwerbalizowane potrzeby i doprowadzić do takiego poziomu zaufania i bezpieczeństwa, aby następnie przeprowadzić skuteczną sprzedaż i przekonywanie.

WYBIERZ FORMĘ

Szkolenia
zamknięte

Skupione są na maksymalizacji wiedzy w celu skrócenia czasu i obniżenia kosztów szkolenia. Uczestnik posiada szeroką wiedzę, którą należy powtarzać i stosować w codziennej pracy sprzedażowej. Realizowane w Twojej firmie lub w odpowiednio przygotowanej sali. Tę formę wybiera większość firm.

Mentoring
online

Regularne spotkania o stałej porze w celu analizy efektów uzyskiwanych przez pracowników, utrwalania wiedzy, trenowania umiejętności, rozwiązywania bieżących problemów. Dodatkowym bardzo ważnym efektem tych spotkań jest zmiana stanu emocjonalnego uczestników, która przynosi owoce w postaci większej motywacji i zaangażowania w bieżący tydzień pracy.

Sesje
indywidualne

Ludzie w dzisiejszym świecie są często bardzo skuteczni w osiąganiu sukcesów zawodowych jednocześnie bardzo słabo radzą sobie z życiem osobistym, mają kłopoty w związku i w relacjach z ważnymi dla nich osobami. Prowadzi to często do wyraźnego obniżenia jakości życia osobistego, poczucia samotności i niezrozumienia przez członków rodziny lub zespołu.

Sesje ukierunkowane na rozwiązanie problemów osobistych lub zawodowych. Skierowane są do osób indywidualnych, całych rodzin lub zespołów, które chcą odzyskać kontrolę nad wybranym aspektem swojego życia lub które borykają się z dyskomfortem w relacjach.

Realizowane w formie systematycznych spotkań osobistych, wspólnych lub przez telefon gdy jest potrzeba szybkiego wsparcia w bieżących sprawach.

Interwencje

W sytuacjach kryzysowych gdy zespołowi lub wybranym osobom należy zapewnić odpowiednie i szybkie wsparcie w znalezieniu najlepszego sposobu na zażegnanie sporu.

Trening

Gdy potrzebujesz umiejętności. Sesja ukierunkowana jest na naukę oraz rozwijanie konkretnej umiejętności oraz technik z zakresu sprzedaży, przekonywania, panowania nad stresem, negocjacji, wystąpień publicznych i wielu innych.

Warsztaty
zamknięte

Zawierają mniejszą ilość wiedzy, ponieważ skupione są na treningu umiejętności. Uczestnik posiada przećwiczone umiejętności. Realizowane w Twojej firmie lub w odpowiednio przygotowanej sali. Ta forma wymaga przemodelowania powyższego programu szkoleniowego.

Konsultacje

Gdy potrzebujesz rozwiązania z zakresu: przywództwa, marketingu, sprzedaży lub budowania zespołu. Sesja skupia się na stworzeniu krótko lub długoterminowej strategii prowadzącej do osiągnięcia określonego celu w obszarze życia zawodowego.

CENNIK

Sesje indywidualne

1 h

1 osoba

950 zł netto

Szkolenia i warsztaty zamknięte

1 dzień

10 - 20 osób

Wycena indywidualna

Mentoring online

1 h

dowolna liczba osób

1 450 zł netto za godzinę

Interwencje

1 h

1 osoba

950 zł netto + koszty dodatkowe

CERTYFIKAT

Po ukończeniu szkolenia
każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

*wizualizacja certyfikatu