Moc,

by odmienić wszystko

Szkolenia praktycznej inteligencji emocjonalnej w sprzedaży, przywództwie, relacjach i samorealizacji.

IMG_9605 2 kopia

KALENDARZ SZKOLEŃ

21 GRUDNIA 2023

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA
SAMOŚWIADOMOŚĆ

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA

19 STYCZNIA 2024

TAKTYKI
PERSWAZJI

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA

23 LUTEGO 2024

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA
SAMOKONTROLA

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA

19 MARCA 2024

POCZUCIE
WŁASNEJ
WARTOŚCI

INTELIGENCJA
EMOCJONALNA

WYBIERZ TEMAT

Wyjdź z matrixa i stań się jego architektem.
Praktyczna inteligencja emocjonalna. Samoświadomość.

Morfeusz spytałby, którą pigułkę wolisz: czerwoną czy niebieską? Ja pytam Cię – czy jesteś na tyle odważny, żeby wejść do świata osób świadomych? Czy to, co widzisz i czujesz, to świat realny czy wirtualny? Kto Tobą kieruje? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Your choice! Zrozumienie jak działa umysł człowieka, jak wpływać na myśli i emocje, da ci ogromną przewagę w zmianie osobistej, ale przede wszystkim w przekonywaniu i prowadzeniu innych.

Jak gonić królika, by wreszcie go dogonić.
Praktyczna inteligencja emocjonalna. Samokontrola.

Co robić z własnymi emocjami i myślami? Jak wpływać na swoje zachowania? Jak pożegnać się z lękiem, który mnie powstrzymuje, ze wstydem, który mnie blokuje. Jak radzić sobie ze stresem i nadmiarem myśli i emocji, które posiadam i jak czuć się pewniej w trudnych sytuacjach sprzedażowych. Oto szkolenie, które sprawia, że stres staje się Twoim przyjacielem w drodze do zwiększania sprzedazy i swoich zysków.

Zrób to albo nie. Nie ma próbowania.
Praktyczna inteligencja emocjonalna. Motywacja.

Kiedy ktoś mówi, że nie ma motywacji, oznacza to, że miał pragnienie, chęć zrobienia „x”, jednak coś go zablokowało. Problemem nie jest brak motywacji. Problemem są blokady, których ktoś nie widzi – jest ich nieświadomy. One są powodem braku działania. Motywacja to nie emocja, to stan gotowości, na który mają wpływ dziesiątki czynników. Trzeba je namierzyć i metodycznie sobie z nim poradzić.

Be like water my friend.
Praktyczna inteligencja emocjonalna. Empatia.

Inteligencja emocjonalna zarządza emocjami i zachowaniami. Nie stworzysz silnej osobowości, jeśli nie posiadasz inteligencji emocjonalnej. To w niej znajduje się samoświadomość, samokontrola, motywacja i właśnie empatia. Empatia to rozpoznanie i skuteczne reagowanie na emocje innych. Mając empatię, jesteś w stanie rozpoznawać, co naprawdę czują, a co za tym idzie, co myślą i co zrobią. Zrozum rozmówcę, aby dowiedzieć się, dlaczego to, co robi ma sens, odkryj, co może go poruszyć i zareaguj. W budowaniu relacji nie ma lepszej technologii niż empatia. To technologia na poziomie samolotu F-16, która stanowi najwyższy punkt rozwoju inteligencji emocjonalnej.

Taktyki perswazji.

Powiem Ci o niezwykle silnych narzędziach komunikacyjnych oraz sposobach ich wykorzystania w praktyce. To szkolenie to broń, która podniesie Twoją skuteczność w przekonywaniu klientów, współpracowników, bliskich oraz samego siebie. Te niezwykłe narzędzia dadzą Ci dostęp do umysłu, a to coś więcej niż tylko taktyka ukierunkowana na sprzedaż. Wiedza z zakresu perswazji zmieni to, jak patrzysz na świat. Profesjonalni handlowcy wpływają na Twój stan emocjonalny. Wykorzystują odpowiednie narzędzia, aby przekonywać Cię do swojej oferty czy racji. Osoba, która wprowadzi tę wiedzę w życie, z całą pewnością zwiększy swoją skuteczność. Nie tylko w sprzedaży, co poprawi jej sytuacje finansową, ale również w życiu prywatnym, co z kolei znacznie podwyższy poziom satysfakcji z życia. Umiejętność przekonania ludzi do współpracy i swoich racji jest absolutnie konieczna dla Twojego rozwoju i osiągnięcia celów, które sobie założyłeś.

Perfect seller,
czyli zostań mistrzem sprzedaży.

Umiejętność skutecznego sprzedawania to jednocześnie umiejętność przekonywania ludzi i budowania z nimi zdrowych relacji. Od pozycjonowania siebie, pierwszego wrażenia, błyskawicznego budowania autorytetu poprzez pogłębianie relacji i wzbudzanie zaufania, aż po jedną z najskuteczniejszych technik przekonywania. Oto szkolenie przekrojowe prowadzące uczestnika przez najważniejsze aspekty sprzedaży.

Perswazyjny telemarketing,
czyli poligon treningowy dla sprzedawców.

Dowiedz się, jak skutecznie sprzedawać przez telefon. Co zrobić, by zaintrygować rozmówcę? Jak wykorzystać pierwsze 10 sekund podczas zimnego telefonu? Jakie pytania zadać, by odpowiednio zidentyfikować potrzeby potencjalnego klienta? Pomogę Ci odnaleźć odpowiedzi na te pytania, a to z kolei przełoży się na zwiększenie Twojej skuteczności.

Poczucie własnej wartości.

Poczucie własnej wartości. Poczucie wartości to spektrum rozpościerające się od: niewystarczająco dobry/gorszy/słaby, do: wystarczająco dobry/lepszy/silny. Gdy przeanalizujesz to spektrum, okaże się, że w niektórych kontekstach czujesz się całkiem dobry, a w innych, z powodu różnych zmiennych, słaby. Założę się, że nie znasz nikogo, kto miałby problemy z pewnością siebie w kontekście np. mycia zębów. Myjemy je i zupełnie się nad tym nie zastanawiamy, tak po prostu. Gdybyś jednak miał umyć zęby na scenie, na oczach 500 osób, to możliwe, że straciłbyś pewność siebie. Poczucie własnej wartości to doświadczanie jednego i drugiego końca spektrum. Poczucie własnej wartości nie jest stałą. Nie wypracowujesz go raz. To zmienna, która może zmieniać się zależnie od okoliczności. Gdy to zrozumiesz – staniesz się osobą pewną siebie w każdej sytuacji.

Wystąpienia publiczne, czli jak przebawiać, aby porywać tłumy.

To, jak mówisz, jest równie ważne jak to, co mówisz. Każdy, kto występuje publicznie, chciałby swoimi przemówieniami porywać tłumy. Nie każdy rozumie natomiast, że na odbiór przemówienia wpływa szereg czynników. Poznaj metody i techniki, które sprawią, że publiczność nie będzie mogła oderwać od Ciebie wzroku, a Twoje przemówienie pozostanie na długo w ich pamięci.

WYBIERZ FORMĘ

Szkolenia
zamknięte

Skupione są na maksymalizacji wiedzy w celu skrócenia czasu i obniżenia kosztów szkolenia. Uczestnik posiada szeroką wiedzę, którą należy powtarzać i stosować w codziennej pracy sprzedażowej. Realizowane w Twojej firmie lub w odpowiednio przygotowanej sali. Tę formę wybiera większość firm.

Mentoring
online

Regularne spotkania o stałej porze w celu analizy efektów uzyskiwanych przez pracowników, utrwalania wiedzy, trenowania umiejętności, rozwiązywania bieżących problemów. Dodatkowym bardzo ważnym efektem tych spotkań jest zmiana stanu emocjonalnego uczestników, która przynosi owoce w postaci większej motywacji i zaangażowania w bieżący tydzień pracy.

Sesje
indywidualne

Ludzie w dzisiejszym świecie są często bardzo skuteczni w osiąganiu sukcesów zawodowych jednocześnie bardzo słabo radzą sobie z życiem osobistym, mają kłopoty w związku i w relacjach z ważnymi dla nich osobami. Prowadzi to często do wyraźnego obniżenia jakości życia osobistego, poczucia samotności i niezrozumienia przez członków rodziny lub zespołu.

Sesje ukierunkowane na rozwiązanie problemów osobistych lub zawodowych. Skierowane są do osób indywidualnych, całych rodzin lub zespołów, które chcą odzyskać kontrolę nad wybranym aspektem swojego życia lub które borykają się z dyskomfortem w relacjach.

Realizowane w formie systematycznych spotkań osobistych, wspólnych lub przez telefon gdy jest potrzeba szybkiego wsparcia w bieżących sprawach.

Interwencje

W sytuacjach kryzysowych gdy zespołowi lub wybranym osobom należy zapewnić odpowiednie i szybkie wsparcie w znalezieniu najlepszego sposobu na zażegnanie sporu.

Trening

Gdy potrzebujesz umiejętności. Sesja ukierunkowana jest na naukę oraz rozwijanie konkretnej umiejętności oraz technik z zakresu sprzedaży, przekonywania, panowania nad stresem, negocjacji, wystąpień publicznych i wielu innych.

Warsztaty
zamknięte

Zawierają mniejsza ilośc wiedzy ponieważ skupione są na treningu umiejętności. Uczestnik posiada przećwiczone umiejętności. Realizowane w twojej firmie lub w odpowiednio przygotowanej sali. Ta forma wymaga przemodelowania powyższego programu szkoleniowego.

Konsultacje

Gdy potrzebujesz rozwiązania z zakresu: przywództwa, marketingu, sprzedaży lub budowania zespołu. Sesja skupia się na stworzeniu krótko lub długoterminowej strategii prowadzącej do osiągnięcia określonego celu w obszarze życia zawodowego.

CENNIK

Sesje indywidualne

1 h

1 osoba

950 zł netto

Szkolenia i warsztaty zamknięte

1 dzień

10 - 20 osób

Wycena indywidualna

Mentoring online

1 h

dowolna liczba osób

1 450 zł netto za godzinę

Interwencje

1 h

1 osoba

950 zł netto + koszty dodatkowe

CERTYFIKAT

Po ukończeniu szkolenia
każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

*wizualizacja certyfikatu