Szkolenie:

Come back home

EQ LVL II - SAMOKONTROLA

Uwolnij emocje, poczuj się lekko. Pozbądź się negatywnych ciężarów emocjonalnych, które nosisz tak długo, dokonaj zmiany osobistej i wróć do domu, którym jest spokój, radość, cisza. Szkolenie z samokontroli obejmujące naukę zarządzania emocjami, technik radzenia sobie z napięciami oraz uzdrowienia wewnętrznego. 

Wszyscy posiadamy obniżające jakość życia przekonania, urazy, traumy, scenariusze, które odpalają się automatycznie oraz nieświadome, nieprzyjemne schematy reakcji pochodzące nawet z okresu dzieciństwa. Wszyscy odczuwamy stres i tak duże i długotrwałe napięcia emocjonalne, że często nie sposób jest już ich dźwigać. Aby tego już nie czuć budujemy w sobie różne mury i fortece.

Cały problem jednak opiera się na tym, iż te wszystkie mury i mechanizmy obronne próbujące nas ochronić przed cierpieniem jednocześnie odcinają nam drogę powrotną do domu. Bo Twoim domem, naturalnym stanem Twojego życia jest spokój, cisza i głęboka ulga. 

Na tym szkoleniu dowiesz się co robić z własnymi emocjami, poznasz techniki radzenia sobie z napięciami oraz uzdrowienia wewnętrznego.

Czas już wracać. Come back home. Jest tam dla Ciebie miejsce. Zawsze było.  

Gdy nasza zdolność reakcji na to co się dzieje jest nieadekwatna – boisz się,  mimo że nie ma zagrożenia, wstydzisz się wyrażania swoich potrzeb, mimo że rozmawiasz z kimś bliskim. Gdy nie umiesz komuś odmówić pomocy, choć głęboko w sobie wiesz, że tego właśnie najbardziej pragniesz. Gdy boli jak Cię ktoś nie rozumie, choć wiesz, że to normalne, bo przecież ludzie mają prawo się nie rozumieć. Gdy atakujesz, choć w ogóle tego nie chcesz. Gdy niemal codziennie czujesz, że musisz coś w sobie ulepszyć, poprawić i zmienić. Gdy reagujesz nie na to co jest, ale na postrzeganie tego co jest oznacza, że nieświadomie utknąłeś w przeszłości i starych schematach reakcji. 

Utrzymywanie w sobie bólu poprzez jego permanentne odtwarzanie, tłumienie, unikanie, atakowanie, a więc stawianie oporu lub unikanie konfrontacji z bolesnymi doświadczeniami zwiększa cierpienie, przedłuża je i oddala szanse na uzdrowienie powodując w Tobie ten niekończący się stan napięcia, który jakże często jest przytłaczający do tego stopnia, że wpływa na jakość Twojego życia w każdym kontekście.

Mądrość Twojego organizmu w przeszłości gdy zabrakło Ci odpowiedniego wsparcia i pomocy uruchomiła szereg mechanizmów obronnych, aby uchronić Cię przed zagrożeniem. Dziś jednak w Twoim świadomym życiu te powstałe pod wpływem tamtych zdarzeń reakcje emocjonalne, strategie poznawcze i schematy reakcji w ogóle się nie sprawdzają. Widzisz je, ale nie potrafisz zrozumieć, nie potrafisz ich zmienić i ciągle, ciągle je odtwarzasz.

Jeśli w odpowiedni sposób będziesz potrafił koncentrować uwagę na tym co w Tobie, jeśli nauczysz się celowo, ale i strategicznie skupiać uwagę na sobie samym i tym, co się w Tobie przelewa to zaczniesz stymulować swój mózg, swój układ nerwowy zyskując MOC, by zmienić to co dotąd było poza Twoim zasięgiem. 

Uzyskasz wpływ na swoją osobowość, a więc na swoje preferencje, na swoje cechy …ale przede wszystkim na to co Ci w życiu przeszkadza najbardziej: obniżające jakość życia przekonania, urazy, traumy, scenariusze, które odpalają się automatycznie, napięcia które w sobie ciągle nosisz i inne nieświadome, nieprzyjemne schematy reakcji, które już czas pożegnać. 

„[…]fascynujące odkrycie współczesnej nauki o układzie nerwowym – mózg nigdy nie przestaje się rozwijać, gdyż zawsze reaguje na to, czego doświadcza”.

Daniel J. Siegel, Psychowzroczność

To szkolenie poświęca czas na to, abyś nauczył się i przećwiczył jak zarządzać myślami i emocjami, jak pożegnać się z przeszłością albo raczej jak zintegrować przeszłe doświadczenia z obecnym Tobą. Tym którym jesteś i tym którym chcesz się stawać.

Szkolenie „samokontrola – come back home” to osobiste i intymne szkolenie skupione na wglądzie w siebie i kontaktowanie się z tym co w nas, aby lepiej to zrozumieć, aby zrobić temu przestrzeń w naszym życiu i aby w końcu odnaleźć choć trochę więcej spokoju w swoim życiu.

To szkolenie powinno ze względu na jego praktyczną stronę przekroczyć Wasze oczekiwania. Wejdź na drogę uzdrowienia: Uwolnij emocje, poczuj się lekko. Pozbądź się natywnych ciężarów emocjonalnych, które nosisz tak długo, dokonaj zmiany osobistej i wróć do domu, którym jest spokój, radość, cisza. Szkolenie z samokontroli obejmujące naukę zarządzania emocjami, technik radzenia sobie z napięciami oraz uzdrowienia wewnętrznego. 

POZNASZ

Jak działa ego - umysł i jego potężne narzędzie - osobowość, którą się posługuje.

Źródła tworzenia się traum, schematów reakcji i stylów osobowości.

Transformacyjne narzędzia i techniki z zakresu psychologii transpersonalnej, pracy z ciałem czy uwalniania emocji.

POCZUJESZ

Większe zrozumienie siebie i swoich reakcji.

Że odzyskujesz kontrolę, że masz wpływ, aby zmienić obniżające jakość życia przekonania, urazy, napięcia i nieprzyjemne schematy reakcji.

Mniej napięć emocjonalnych oraz więcej ulgi, spokoju i wewnętrznej mocy

ZBUDUJESZ

Lepszą jakość swojego życia osobistego, a więc subiektywnie będziesz się czuł szczęśliwszy, spokojniejszy.

Większą efektywność w pracy i biznesie, by zyskać w konsekwencji więcej odczucia samorealizacji, satysfakcji, ale także sukcesów i pieniędzy.

Zdecydowanie bliższe, cieplejsze, głębsze relacje w związku z partnerem z dziećmi rodziną, współpracownikami i klientami.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Dla osób, które zmagają się z nieprzyjemnymi stanami emocjonalnymi oraz tych, którzy noszą w sobie nagromadzone pokłady skumulowanych, negatywnych uczuć i emocji.

 • Dla osób, które chcą lepiej zrozumieć siebie i odkryć skąd to się wzięło. 

 • Dla osób, które chcą pozbyć się niekorzystnych schematów reakcji i lepiej zarządzać swoimi emocjami.

 • Dla osób, które chcą skuteczniej realizować swoje cele w każdym kontekście swojego życia.

 • Dla osób, które chcą wieść bardziej satysfakcjonujące, szczęśliwsze i spokojniejsze życie.

 • Dla pracowników, managerów, właścicieli biznesu i wszystkich osób szukających równowagi pomiędzy pracą, życiem rodzinnym a życiem osobistym.

 • Dla tych, którzy permanentnie odczuwają w sobie brak i ciągle gonią za „króliczkiem”, choć od lat nie potrafią go dogonić.

 • Dla tych,  którzy czują rezygnację, przytłoczenie i brak wiary w możliwości zmiany.

 • Dla tych, którzy nie potrafią być asertywni, nie potrafią wyznaczać granic.

 • Dla każdego zainteresowanego skutecznymi narzędziami inteligencji emocjonalnej z zakresu samokontroli emocjonalnej.

PROGRAM SZKOLENIA

METODY REALIZACJI SZKOLENIA

Interaktywne warsztaty realizowane zgodnie z cyklem Kolba,
wykorzystujące następujące techniki szkoleniowe:

 • analiza fragmentów filmów oraz wypowiedzi osób publicznych

 • przeżycia osobiste/doświadczenie

 • trening grupowy i indywidualny

 • prezentacja trenera

 • wykład teoretyczny prowadzony przez trenera

 • dyskusja moderowana

 • studium przypadku

 • elementy „stand-up’u”

 • prowokacja

 • zarządzanie energią grupy przy pomocy pozycji archetypowych

REFERENCJE

Wybrane opinie uczestników szkoleń prowadzonych przez Tomasza Madejskiego:

luczak2.jpg
Tomasz Madejski oferuje europejskiej klasy szkolenia i treningi z zakresu inteligencji emocjonalnej i psychologii sprzedaży oparte na zaawansowanej znajomości działania ludzkiego umysłu.

Artur Łuczak / dyrektor sprzedaży PZU

Zrzut-ekranu-2023-09-18-o-11.42.59-e1695030485139.png
Na szkoleniu dowiedziałam się dużo na temat swojej osobowości i to pozwoliło mi bardziej zaakceptować i zrozumieć siebie i swoje zachowania i na pewno będzie miało to pozytywny wpływ na jakość mojego życia i mojego myślenia o sobie.

Beata Husy / uczestniczka szkolenia

IMG_2473-scaled.jpg
Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć w jaki sposób analizować i interpretować swoje potrzeby oraz jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Polecam!

Aleksandra Zawadzka / uczestniczka szkolenia

Lukasz_Kohut-e1711038213667.jpeg
Zgłosiłem się do Tomka, aby przełamać bariery i fobie, które miałem na podstawie wystąpień publicznych, chciałem przełamać mityczną "dupowatość". Tomek pomógł mi w przełamaniu, pozwolił mi uwierzyć w to, że jestem w stanie przemawiać do ponad 1000 osób i robić to dobrze.

Łukasz Kohut / Poseł do Parlamentu Europejskiego

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Szkolenie otwarte

17-18 sierpnia 2024

Katowice

Ograniczona liczba miejsc

2 500 zł (brutto)

CERTYFIKAT

Po ukończeniu szkolenia
każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

*wizualizacja certyfikatu