Szkolenie:

Wyjdź z Matrixa
i stań się jego
architektem

EQ LVL I - SAMOŚWIADOMOŚĆ

Naucz się obsługiwać SWÓJ umysł. Nie ma lepszej inwestycji. Jeżeli będziesz rozumiał, jak działają myśli i emocje, jeżeli staniesz się bardziej świadomy to zdobędziesz wpływ na to, aby życie stało się szczęśliwsze, relacje głębsze, prawdziwsze, aby łatwiej było Ci zdobywać pieniądze, przekonywać dzieci, męża, żonę czy Twoich klientów.

Szkolenie „Praktyczna inteligencja emocjonalna cz. I – samoświadomość” to zaskakujące, prowokujące i niespotykane na rynku szkolenie, które podejmuje temat praktycznej instrukcji obsługi działania umysłu/ego. Narzędzia, które może być darem albo przekleństwem dla człowieka. 
Zapraszam na to trudne, pierwsze szkolenie z zakresu EQ, które może być dla niektórych najbardziej odkrywczym etapem uczenia się inteligencji emocjonalnej, a więc świadomego, inteligentnego zarządzania myślami i przeżywania emocji.
 
Naucz się jak działa to czym budujesz relacje, sprzedajesz i przekonujesz innych, czym rozwiązujesz problemy, zarabiasz pieniądze, spełniasz marzenia, wychowujesz dzieci, robisz szczęście, abyś lepiej się rozumiał, był silniejszy psychicznie, zdobył realny wpływ na siebie i innych i stał się nieprzeciętnie inteligentny emocjonalnie

Ludzie mają taką wyjątkową cechę – potrafią myśleć, co dla jednych jest darem, a dla wielu innych jest przekleństwem. Inteligencja emocjonalna i kompetencje miękkie, a więc umiejętności, które pozwalają zarządzać tym darem aż w 80% odpowiadają za to, że ludzie są szczęśliwsi i łatwiej osiągają sukces.

Ci którzy zapomnieli nauczy się jak działa ich umysł mogą dość często doświadczać nieprzyjemnych emocji i niskich wyników w różnych kontekstach życia np. nie potrafią zbudować związku, nie potrafią dogadać się z dziećmi, albo nie potrafią sprzedawać czy przekonywać innych, nie wyznaczają granic i nazbyt często czują się źle sami z sobą. 

Dziecko w swoim życiu doświadcza różnych sytuacji w tym zranień, na których podstawie jego mały umysł wyciąga wnioski, zapisując na swojej „mapie” rozwiązania, jakie zostały zastosowane, aby sobie z tym problemem poradzić i następnie wraz z tymi zranieniami i z tym oprogramowaniem potem wchodzi w dorosłe życie.

To zdobywane w relacji z otoczeniem oprogramowanie zostaje zapisane głęboko w podświadomości i od tej chwili będzie motorem napędowym, który poprzez m.in. myśli i emocje będzie prowadził człowieka do odpowiednich zachowań. W ten sposób wyjątkowy i wspaniały mechanizm-ego, realizuje funkcję, do której został powołany.

Następnie jako dorosły masz dwa możliwe sposoby funkcjonowania.

Jeden ze sposobów życia to nieświadome odtwarzanie tego co zapisane na Twoim dysku. Mózg kieruje się „mapą”, ponieważ wgrano do niego przez pierwsze lata życia różne sposoby myślenia i czucia, które nakazują mu określony sposób funkcjonowania.

Drugim sposobem jest świadomość, że możesz sięgać do tej „mapy”, sięgać do tych mechanizmów, wzorców reakcji, strategii poznawczych i zrozumienie, że możesz je zmieniać.

Tak wielu z nas uważa, że myśli samodzielnie i świadomie, choć tak naprawdę nie zauważa, że tylko odtwarza to co ma zapisane w swojej mapie. Tak wielu z nas identyfikuje się z tym co czuje, wierząc przez całe lata swojego życia, że są np.: nie wystarczająco dobrzy i nie dostrzegają, że to stare, nieaktualne mechanizmy, które kiedyś były bardzo przydatne, lecz dziś nie mają żadnego, ale to żadnego zastosowania.

Jeśli nie masz samoświadomości pozostaje Ci tylko jedna możliwość tj. odtwarzać zaprogramowane w przeszłości myśli i emocje pochodzące z walczącego o poczucie bezpieczeństwa ego.

Większość z nas nie reaguje na tu i teraz, ale reaguje z mapy, reaguje na postrzeganie tego co tu i teraz. I czas to zrozumieć, czas stać się samoświadomym.

Jeżeli jesteś w tym miejscu, czytasz ten opis oznacza, że poszukujesz rozwiązania tego konfliktu wewnętrznego, tego napięcia, które już tak długo w sobie nosisz. Nie chcesz już dłużej zamiatać tego pod dywan, bo wiesz, że może być inaczej. 

Przestań szukać ! Nadszedł czas, aby zacząć znajdować. Stań się świadomy, wyjdź z matrix’a. 

POZNASZ

Jak działa umysł i czym jest ego.


Na czym polega iluzja funkcjonowania w reprezentacji rzeczywistości (matrix).


Jak działają myśli, emocje, odczucia, nawyki i osobowość.

DOŚWIADCZYSZ

Większego rozumienia siebie, swoich reakcji oraz poczucia wolności i ulgi.

Na własnej skórze automatycznego, bezmyślnego sposobu działania Twoich myśli i emocji.

Że musisz przestać odtwarzać i sam zacząć myśleć, aby nie stać się przedmiotem oddziaływania programów.

ZYSKASZ

Większą samoświadomość, wyższy poziom swojej inteligencji emocjonalnej.

Lepsze zrozumienie i większą kontrolę nad komponentami osobowości tj.: nad myślami, emocjami i zachowaniami.

Będziesz uczestniczył w życiu społecznym i zawodowym na meta poziomie - będziesz odróżniał „matrix” od rzeczywistości.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Osób, które chcą świadomie zarządzać swoimi myślami i emocjami.

 • Osób, które chcą zbudować lepszy związek.

 • Osób, które wychowują dzieci.

 • Osób, które mają kontakt z Klientami.

 • Osób, które zarządzają zespołami.

 • Dla decydentów podejmujących kluczowe, często ryzykowne decyzje.

 • Osób, których praca podlega regularnej ocenie oraz osób wykonujących powtarzalne zadania.

 • Osób, które doświadczają długotrwałego napięcia emocjonalnego oraz osób, które łatwo wpadają w zmienne stany emocjonalne.

PROGRAM SZKOLENIA

METODY REALIZACJI SZKOLENIA

Interaktywne warsztaty realizowane zgodnie z cyklem Kolba,
wykorzystujące następujące techniki szkoleniowe:

 • analiza fragmentów filmów oraz wypowiedzi osób publicznych

 • przeżycia osobiste/doświadczenie

 • trening grupowy i indywidualny

 • prezentacja trenera

 • wykład teoretyczny prowadzony przez trenera

 • dyskusja moderowana

 • studium przypadku

 • elementy „stand-up’u”

 • prowokacja

 • zarządzanie energią grupy przy pomocy pozycji archetypowych

REFERENCJE

Wybrane opinie uczestników szkoleń prowadzonych przez Tomasza Madejskiego:

luczak2.jpg
Tomasz Madejski oferuje europejskiej klasy szkolenia i treningi z zakresu inteligencji emocjonalnej i psychologii sprzedaży oparte na zaawansowanej znajomości działania ludzkiego umysłu.

Artur Łuczak / dyrektor sprzedaży PZU

Zrzut-ekranu-2023-09-18-o-11.42.59-e1695030485139.png
Na szkoleniu dowiedziałam się dużo na temat swojej osobowości i to pozwoliło mi bardziej zaakceptować i zrozumieć siebie i swoje zachowania i na pewno będzie miało to pozytywny wpływ na jakość mojego życia i mojego myślenia o sobie.

Beata Husy / uczestniczka szkolenia

IMG_2473-scaled.jpg
Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć w jaki sposób analizować i interpretować swoje potrzeby oraz jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Polecam!

Aleksandra Zawadzka / uczestniczka szkolenia

Lukasz_Kohut-e1711038213667.jpeg
Zgłosiłem się do Tomka, aby przełamać bariery i fobie, które miałem na podstawie wystąpień publicznych, chciałem przełamać mityczną "dupowatość". Tomek pomógł mi w przełamaniu, pozwolił mi uwierzyć w to, że jestem w stanie przemawiać do ponad 1000 osób i robić to dobrze.

Łukasz Kohut / Poseł do Parlamentu Europejskiego

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Szkolenie otwarte

28 czerwca 2024

Katowice

Ograniczona liczba miejsc

1 500 zł (+23% vat)

CERTYFIKAT

Po ukończeniu szkolenia
każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

*wizualizacja certyfikatu