Szkolenie:

"Wyjdź z Matrixa i stań się jego architektem"

EQ LVL I - SAMOŚWIADOMOŚĆ

Czy odpowiedzi których szukasz mogą znajdować się w Tobie?

Naucz się jak działa umysł, pozbądź się tego autopilota, który nieświadomie zarządza Twoim życiem. Stań się świadomy i zyskaj wpływ na to, aby życie stało się szczęśliwsze, relacje głębsze, prawdziwsze, abyś lepiej rozumiał siebie, był silniejszy psychicznie.

Czy zastanawiałeś się dlaczego ludzie ciągle mają te same problemy?

Przez lata żyją w napięciu, permanentnie odczuwają nieprzyjemne emocje, nie potrafią zbudować trwałego związku, szczęśliwej relacji, nie potrafią dogadać się z dziećmi,  nie wyznaczają granic. Dlaczego tak często chcą coś w sobie zmienić, czegoś się pozbyć, coś poprawić i w wielu wypadkach każdego dnia czują się źle sami z sobą.

Rodząca się osobowość małego dziecka,  żyjąc w swoim środowisku, wchodząc w interakcje z otoczeniem zaczyna się uczyć. Dziecko doświadcza różnych sytuacji w tym zranień, na których podstawie ten mały umysł wyciąga wnioski, zapisując na swojej „mapie” rozwiązania, jakie zostały zastosowane, aby sobie z tym problemem poradzić i wraz z tymi zranieniami i z tym oprogramowaniem potem wchodzi w dorosłe życie.

To zdobywane w relacji z otoczeniem oprogramowanie zostaje zapisane głęboko w podświadomości i od tej chwili będzie motorem napędowym, który na wiele lat (często na całe życie) przejmuje nad nami kontrolę. Większość z nas nieświadomie odtwarza i w koło powtarza te same myśli emocje, zachowania i schematy i właśnie przez to ciągle ma jakieś problemy.

Ale to nie do końca jest Twoje

to taki autopilot, którego nie widzisz, a który automatycznie i nieświadomie zarządza Twoim życiem

Jako dorosły możesz wybrać swój sposób funkcjonowania: 

Pierwszy sposób to pozostanie na autopilocie, pozostanie w nieświadomym odtwarzaniu tego co zapisane na Twoim dysku, tego co Ci wgrano przez pierwsze lata życia. 

Drugi sposób to uświadomienie sobie, że możesz korzystać z tej „mapy”, sięgać do tego „oprogramowania”, a więc do myśli, emocji, schematów reakcji, strategii poznawczych oraz zrozumienie, że możesz je zmieniać

Jeżeli jesteś w tym miejscu, oznacza, że poszukujesz rozwiązania tego konfliktu wewnętrznego, tego napięcia, które już tak długo w sobie nosisz. 

Pozbądź się tego autopilota, bo on nie jest Twój. Nie zamiataj już dłużej tego pod dywan ! Dobrze wiesz, że może być inaczej.

Mam dla Ciebie rozwiązanie

Naucz się jak działa umysł to, czym budujesz relacje i związek, uprawiasz seks, sprzedajesz i przekonujesz innych, czym rozwiązujesz problemy, zarabiasz pieniądze, spełniasz marzenia, wychowujesz dzieci, robisz szczęście.

Zwróć uwagę, że pierwsze co tak naprawdę powinieneś umieć to obsługiwać SWÓJ umysł. Nie ma i nie może być lepszej inwestycji. Jeżeli będziesz rozumiał jak działa to najważniejsze narzędzie człowieka, staniesz się bardziej świadomy, zdobędziesz wpływ i przejmiesz kontrolę. Odczujesz ulgę. Będziesz lepiej rozumiał siebie, lepiej zarządzał tym, co w Tobie, będziesz silniejszy psychicznie i zrobisz ważny krok, aby stać się nieprzeciętnie inteligentnym emocjonalnie. 

Zapraszam na to trudne, pierwsze szkolenie, które może być dla niektórych najbardziej odkrywczym etapem uczenia się inteligencji emocjonalnej, a więc świadomego, inteligentnego zarządzania swoimi myślami, emocjami i zachowaniami.

Szkolenie:

Wyjdź z Matrixa i stań się jego architektem

Szkolenie praktyczna inteligencja emocjonalna cz. I samoświadomość „Wyjdź z Matrixa i stań się jego architektem”  to zaskakujące, prowokujące  i niespotykane na rynku szkolenie, które podejmuje temat praktycznej instrukcji obsługi działania umysłu/ego, narzędzia, które może być darem albo przekleństwem dla człowieka. Program szkolenia jest bardzo konkretny a w jego efekcie:

POZNASZ

Jak działa umysł i czym jest ego.


Na czym polega iluzja funkcjonowania w reprezentacji rzeczywistości (Matrix).


Jak działają myśli, emocje, odczucia, nawyki i osobowość.

DOŚWIADCZYSZ

Większego rozumienia siebie, swoich reakcji oraz poczucia wolności i ulgi.

Na własnej skórze automatycznego, bezmyślnego sposobu działania Twoich myśli i emocji.

Tego, że musisz przestać odtwarzać i sam zacząć myśleć, aby nie stać się podmiotem oddziaływania starych przekonań i programów.

ZYSKASZ

Większą samoświadomość, wyższy poziom swojej inteligencji emocjonalnej.

Lepsze zrozumienie i większą kontrolę nad swoją osobowością tj.: nad myślami, emocjami i zachowaniami.

Zdolność uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym na meta poziomie - będziesz potrafił odróżniać iluzje (Matrix) od rzeczywistości.

Program szkolenia

Dla kogo jest to szkolenie?

  • Osób, które dążą do osobistego rozwoju i duchowego wzrostu, aby zrozumieli mechanizmy ego i osiągnęli wyższy poziom samoświadomości.

  • Osób, które pracują w sprzedaży i muszą radzić sobie z wysokim poziomem stresu, budować relacje z klientami i spotykają się z odrzuceniem.

  • Osób, które chcą poprawić komunikacje i relacje w miejscu pracy oraz podejmować bardziej świadome decyzje.

  • Osób, które zarządzają swoją firmą i są liderami, aby lepiej rozumiały swoje motywacje, emocje i reakcje.

  • Osób, które są rodzicami i opiekunami, aby były bardziej świadome i empatyczne.

  • Osób, które chcą świadomie zarządzać swoimi myślami i emocjami.

  • Dla decydentów podejmujących kluczowe, często ryzykowne decyzje.

  • Osób, których praca podlega regularnej ocenie oraz osób wykonujących powtarzalne zadania.

  • Osób, które doświadczają długotrwałego napięcia emocjonalnego oraz osób, które łatwo wpadają w zmienne stany emocjonalne.

Dlaczego niższa cena?

Od wielu lat prowadzę treningi, sesje indywidualne oraz szkolenia zamknięte dla firm i zorganizowanych grup.

W ostatnim czasie wiedza i rozwiązania, które prezentuje na YouTube zyskują uznanie i w związku z tym postanowiłem zorganizować moje pierwsze szkolenie otwarte, a więc dostępne dla wszystkich, którzy interesują się rozwojem osobistym i inteligencją emocjonalną.

Zależy mi na tym, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z mojego szkolenia, którego cena regularna będzie wynosić 2500,00 zł. Mam świadomość, że organizacja pierwszych szkoleń wiąże się z różnymi kłopotami, które mogą dotyczyć przede wszystkim kwestii organizacyjnych, ale także merytorycznych, ponieważ program, będzie realizowany po raz pierwszy.

W związku z powyższym przygotowałem bardzo wysoką obniżkę wierząc, że ta propozycja w odpowiedni sposób zadba zarówno o mnie jak i o każdego z uczestników. Wykorzystaj okazję, podejmij właściwą decyzję i zdecyduj się na to szkolenie.

Dołącz do szkolenia:

informacje organizacyjne

16 godzin brutto

Kawa, herbata i woda w trakcie szkolenia

20-21 lipca 2024

Katowice

Ograniczona liczba miejsc

Cena regularna: 2500 zł

Cena promocyjna: 1400 zł

Po upływie czasu cena wzrośnie

Oferta ważna przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Referencje

Wybrane opinie uczestników szkoleń prowadzonych przez Tomasza Madejskiego:

luczak2.jpg
Tomasz Madejski oferuje europejskiej klasy szkolenia i treningi z zakresu inteligencji emocjonalnej i psychologii sprzedaży oparte na zaawansowanej znajomości działania ludzkiego umysłu.

Artur Łuczak / dyrektor sprzedaży PZU

IMG_8901
Szkolenie z Tomaszem zmieniło podejście pracowników do szkoleń. Polecam wszystkim, którzy zarządzają małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Sylwia Kubala-Śliwka / Wiceprezes firmy KUBALA

IMG_2473-scaled.jpg
Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć w jaki sposób analizować i interpretować swoje potrzeby oraz jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Polecam!

Aleksandra Zawadzka / Specjalista ds. projektów UE

Lukasz_Kohut-e1711038213667.jpeg
Zgłosiłem się do Tomka, aby przełamać bariery i fobie, które miałem na podstawie wystąpień publicznych, chciałem przełamać mityczną "dupowatość". Tomek pomógł mi w przełamaniu, pozwolił mi uwierzyć w to, że jestem w stanie przemawiać do ponad 1000 osób i robić to dobrze.

Łukasz Kohut / Poseł do Parlamentu Europejskiego

Wybrane opinie widzów z YouTube'a:

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia
każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat.

*wizualizacja certyfikatu

Kontakt

Jeśli nie masz pewności czy to szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie, zapraszamy na krótką rozmowę podczas, której dokładnie omówimy Twoje potrzeby i doradzimy czy to dobry czas, aby zapisać się właśnie na to szkolenie.

Nasz Opiekun Klienta Tymoteusz, jest gotowy, aby Ci pomóc!
Zapewni Ci pełne wsparcie i odpowie na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami:
Tymoteusz Zmorek
Opiekun klienta
tel. +48 535 800 485
tymoteusz@tomaszmadejski.pl