Czy odpowiedzi których szukasz
mogą znajdować się w Tobie?

Szkolenie Process Communication Model® z Tomaszem Madejskim

Jeśli chcesz zrozumieć i zaakceptować siebie oraz nauczyć się skutecznie komunikować z innymi ludźmi to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

IMG_4379
Dzięku szkoleniu zaczęłam rozumieć, dlaczego zachowuję się inaczej niż inni. Nagle wszystko stało się jasne i nauczyłam się być bardziej wyrozumiałą oraz patrzeć na innego człowieka przez jego "okulary".

Angelika Zawiasa / uczestniczka szkolenia

IMG_2473
Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć w jaki sposób analizować i interpretować swoje potrzeby oraz jak skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Polecam!

Aleksandra Zawadzka / uczestniczka szkolenia

Zrzut ekranu 2023-09-18 o 11.42.59
Na szkoleniu dowiedziałam się dużo na temat swojej osobowości i to pozwoliło mi bardziej zaakceptować i zrozumieć siebie i swoje zachowania i na pewno będzie miało to pozytywny wpływ na jakość mojego życia i mojego myślenia o sobie.

Beata Husy / uczestniczka szkolenia

Przed Tobą ekscytujący proces odkrywania siebie. Zobaczenia w pełni tego, kim jesteś i jak możesz korzystać ze swoich zasobów. 

Za chwilę rozpoczniesz warsztat poświęcony odkrywaniu siebie, na którym zobaczysz wiele aspektów Twojej osobowości, wliczając w to Twoje zalety, zdolności, atrybuty i potrzeby psychologiczne. Warsztat skoncentrowany będzie na pozytywnych częściach Twojej osobowości i Twoich zasobach, a także podda analizie pewne negatywne elementy, które istnieją w każdym z nas. Nieproduktywne i niepożądane zachowanie pojawia się najczęściej, kiedy nasze potrzeby psychologiczne nie zostają zaspokojone w pozytywny sposób. Kiedy tak się dzieje, „zakładamy maskę” i dochodzi do nieporozumień.

Który typ osobowości przeważa w Tobie?

Analityk

Nieugięty

Empata

Marzyciel

Buntownik

Działacz

Otrzymasz propozycję narzędzi, które pozwolą Ci podnieść jakość Twojego osobistego i zawodowego życia. Otrzymasz zaproszenie do uzyskania wglądu w znaczenie minionych niepowodzeń i rozczarowań. Poznasz również sposoby przewidywania zachowań oraz sposoby ułatwiające rozwój nowych, produktywnych wzorców zachowania. 

W obszarze zarządzania i interakcji z innymi ten warsztat będzie dotyczył:

  • oceny sytuacji, 
  • nawiązywania połączenia, 
  • motywowania, 
  • zarządzania konfliktami i rozwiązywania ich, 
  • budowania zaufania i porozumienia.

Otrzymasz spersonalizowany, 26-stronnicowy profil osobowości

W szkoleniu PCM wzięły udział m. in. firmy:

Zrzut ekranu 2023-09-13 o 11.02.40

Sprawdź, co jeszcze otrzymasz w ramach szkolenia:

8 godzin szkolenia z profesjonalnym trenerem Tomaszem Madejskim (<- kliknij po więcej informacji), podczas których dowiesz się wszystkiego o swojej strukturze osobowości oraz o tym w jaki sposób komunikować się z osobami u których przeważają różne typy osobowości.

Przed szkoleniem otrzymasz test Process Communication Model ®, którego wypełnienie zajmuje ok. godziny. Ważne jest, aby na test odpowiadać możliwie jak najbardziej obiektywnie. Pamiętaj, że nie ma tam złych odpowiedzi, końcowy profil PCM pokazuje jakie osobowości w Tobie dominują, a każda z nich ma swoje mocne oraz słabe strony.

Zindywidualizowany profil PCM w postaci ponad dwudziesto-stronnicowego dokumentu, dzięki któremu:

  • Zidentyfikujesz swoją strukturę osobowości i jej ewolucję w czasie.

  • Określisz swoje warunki sukcesu i to, jak je aktywować.

  • Określisz sytuacje, które są dla Ciebie źródłem stresu i poznasz przydatne wskazówki, jak sobie z nimi radzić.

Otrzymasz niemal sto stron materiałów szkoleniowych z praktycznymi wskazówkami, na których będziesz mógł pracować podczas szkolenia, jak i wspomagać się nimi po samym szkoleniu.

W trakcie szkolenia zapraszamy na wspólny obiad z Tomaszem Madejskim. Podczas szkolenia dostępne będą także słodkie i słone przekąski oraz napoje, kawa i herbata.

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa w kursie Process Communication Model ® z kodem QR potwierdzającym uczestnictwo oraz podpisem trenera prowadzącego szkolenie.

Na całym świecie, ze szkolenia Process Communication Model® skorzystało już ponad

0 osób

Szkolenie testowe tylko dla zaproszonych gości

4 700 zł
950 zł

Cena regularna

Szkolenie: 4 700 zł netto

Test PCM: 170 € brutto

Oferta specjalna

Szkolenie: 950 zł netto

Test PCM: 120 € brutto

Najbliższe szkolenie Process Communication Model®:

Rybnik, 21 października 2023

Aby zapisać się na szkolenie wypełnij poniższy formularz:

Koniec zapisów na szkolenie za:

dni
godziny
minuty
sekundy

Dostępne miejsca:

0 /10